Vladimír TůmaRolovací vrata:

Rolovací vrata

Rolovací vrata slouží k uzavření garáží, vjezdů, průjezdů a především tam kde není příliš velký prostor pro manipulaci s vraty. Vrata jsou navržena tak, aby zabírala co možná nejmenší prostor Vaší garáže. Montáž lze provést na jakýkoliv otvor a to před otvor, do otvoru nebo za otvor. Samozřejmostí je ovládání pomocí aut. pohonu na dálkové ovládání. Vrata jsou vyrobena kompletně z hliníku a nepodléhají tak korozi. Standardně jsou nabízeny barevné provedení v bílé, hnědé a stříbrné barvě nebo v imitaci dřeva zlatý dub. Dále je možné za příplatek zvolit jakékoliv barevné provedení dle vzorníku RAL nebo eloxované provedení.


Popis:

Rolovací vrata s polyuretanovou výplní jsou vhodná pro všechny garážové a obchodní otvory ve všech typech budov a exteriérů. Automatická rolovací garážová vrata zvyšují uživatelské pohodlí při vjezdu do garáže, chrání vás proti povětrnostním vlivům a zvyšují vaši osobní bezpečnost při vystupování z vašeho automobilu. Mají minimální nároky na prostor - vrata se navíjí do horního boxu nad vjezdovým prostorem. Nenáročná montáž - vrata nevyžadují žádnou konstrukci pod stropem. Bezúdržbový provoz - při poškození se vymění pouze jednotlivé poškozené lamely. Možnost prosvětlení prosklenými lamelami a odvětrávání pomocí perforovaných lamel. Další výhodou roletových garážových vrat je jejich mechanická odolnost proti vloupání a zabránění nežádoucích pohledů do vašeho soukromí. Lze je také použít k uzavření obchodních výloh a butiků. Chrání interier vašeho domu nebo obchodu proti nadměrnému působení slunečních paprsků, zvyšuje zvukovou ochranu až o 15 dB a stěžuje pronikání prachu. Individuální barevná řešení vyhoví nárokům každého zákazníka. Pro pohodlné denní používání nabízíme široké spektrum pohonů pro roletové systémy s dálkovým ovládáním. Pro garáže bez jiného přístupu než garážovými vraty lze pohon vrat pro případ výpadku elektrického proudu vybavit externím mechanickým ovládáním. Bezpečnostní pádová brzda a plovoucí uložení hřídele jsou standardní součástí konstrukce vrat.

Technické parametry:
Lamela AG 77 AG 77
Max. šířka vrat 4000 mm 6000 mm
Max. plocha vrat 15 m² 15 m²
Hřídel Octo Ø 70 mm Octo Ø 102 mm
Výška boxu Celková výška vrat včetně horního boxu
300 mm 2850 mm 2387 mm
360 mm 4650 mm 4081 mm


Barevná provedení:

barevná provedení rolovacích vrat a jejich boxů

Soubory ke stažení:

Leták - Rolovací vrata.


Reference - ukázky naší práce naleznete zde.Truhlářství a zámečnictví

Truhlářská a zámečnická (kovo) výroba je založena především na výběru kvalitních materiálů a profesionálním přístupu.

Vrata a brány

Dodáváme a montujeme různé varianty garážových a průmyslových vrat včetně příslušenství, posuvné a křídlové brány z různých materiálů.

Pohony bran a vrat

Dodáváme a instalujeme automatické pohony posuvných a křídlových bran, vrat, závor a výsuvných sloupů.

garážová vrata za 19.500,- Kč

včetně pohonu, montáže a 15% DPH.
Leták ke stažení zde.