Vladimír Tůma

Vrata:

Dodáváme a montujeme vrata různých typů a rozměrů vždy přesně na míru Vašeho otvoru. Jsme držiteli certifikátů k autorizované instalaci a servisu vrat. Všechny naše vrata lze vybavit vhodnou automatizací pro bezpečné a pohodlné ovládání vrat. Našimi dodavateli jsou přední čeští a světový výrobci vrat s dlouholetými zkušenostmi v oboru.


Garážová vrata:

Privátní garážová vrata slouží k uzavření převážně garáží, dvougaráží nebo vjezdů do hromadných garáží. Díky širokému výběru barev, imitací dřeva, oken či designových doplňků jsou často privátní vrata estetickým doplňkem fasády Vašeho domu.Sekční vrata

Sekční garážová vrata:

Vrata jsou sestavena ze svislých a vodorovných vodících drah. Křídlo vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány eventuálně z nerezové oceli. Vyvážení vratového křídla je zajištěno pomocí pružin (torzních nebo tažných) s bezpečnostními ochrannými prvky. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující dokonalou těsnost. Otevírání vrat lze volit ruční, nebo s automatickým pohonem. Široká škála barevného provedení a doplňkové výbavy.

Naši partneři:


Posuvná vrata

Posuvná vrata:

Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva.

Naši partneři:


Dvoukřídlá vrata

Dvoukřídlá vrata:

Dvoukřídlá vrata jsou vyráběna vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám. Vrata jsou vždy otevíravé pouze směrem ven. Montáž dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace.

Naši partneři:


Rolovací vrata

Rolovací vrata:

Rolovací vrata je možné namontovat do libovolného prostoru, kde zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Jsou ideální v případě, kdy je pro otevírání nedostatek místa nebo je instalace jiných typů vrat nemožná. Vrata jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní. Všechna rolovací vrata vyrábíme vždy přesně na míru.

Více o rolovacích vratech


Průmyslová vrata:

Sekční průmyslová vrata jsou vhodná pro instalaci do všech průmyslových a skladových objektů. Konstrukce vrat vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost, snadnou a bezpečnou manipulaci.Sekční průmyslová vrata:

Vrata jsou sestavena ze svislých a vodorovných vodících drah. Křídlo vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány eventuálně z nerezové oceli. Vyvážení vratového křídla je zajištěno pomocí pružin torzních s bezpečnostními ochrannými prvky. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující dokonalou těsnost. Otevírání vrat lze volit ruční, nebo s automatickým pohonem. Široká škála doplňkové výbavy jako integrované vstupní dveře, prosklené sekce, atd.

Naši partneři:


Skládací vrata:

Skládací vrata jsou ocelové nebo hliníkové konstrukce s různými variantami výplní. Převážně však PUR panely. Požadovaná výška nadpraží je i u rozměrných vrat malá a možnost montáže skládacích vrat z exteriéru ponechává interiér zcela volný. Další výhodou sládacích vrat je možnost částečného otevření vrat nebo otevření jen jednoho průchozího křídla.Reference - ukázky naší práce naleznete zde.Truhlářství a zámečnictví

Truhlářská a zámečnická (kovo) výroba je založena především na výběru kvalitních materiálů a profesionálním přístupu.

Vrata a brány

Dodáváme a montujeme různé varianty garážových a průmyslových vrat včetně příslušenství, posuvné a křídlové brány z různých materiálů.

Pohony bran a vrat

Dodáváme a instalujeme automatické pohony posuvných a křídlových bran, vrat, závor a výsuvných sloupů.

garážová vrata za 19.500,- Kč

včetně pohonu, montáže a 15% DPH.
Leták ke stažení zde.